Yapay Palmiye/Neden? :: Cansu Yapay Çiçekçilik

Neden Yapay Palmiye?

Düşük Maliyet

Yapay Palmiye Ürünlerimiz ilk günkü görünümünü yıllarca koruduğu için uzun vadede düşük maliyetlidir.

Işık Gerekmez

Gerçek bitkiler güneşe veya ultraviyole (UV) ışınlarına ihtiyaç duyarken, Yapay Palmiye için kullanılan yapay bitkilerin böyle bir ihtiyacı yoktur.

Sulama Gerekmez

Yapay Palmiye için kullanılan bitkiler yapay olduğu için, büyük ve maliyetli sulama sistemlerine, günlük sulama rutinine ihtiyaç yoktur.

Bakım Gerekmez

Ürünlerimiz neredeyse hiç bakım gerektirmez ve uzun yıllar ilk halini korur. Yapay Palmiye bakımı için zaman zaman tozunu almanız yeterlidir.

Ölü Bölge Yok

Gerçek bitkiler her ortamda yaşayamaz ve her ortama uyarlanamaz. Yapay Palmiye için kullanılan yapay bitkiler sayesinde ölü bölge olmaz.

Kişiselleştirilebilir

Tasarımı benzersiz kılmak için ekstra çiçekler veya bitkiler ekleyebilir ve istediğiniz yüzeye Yapay Palmiye uygulaması yapabiliriz.

İç Mekan & Dış Mekan

Yapay Palmiye uygulaması için iç veya dış mekan fark etmez! Ancak, sürekli ve doğrudan güneş gören yerlere uygulanmasını tavsiye etmiyoruz.

Her Zaman Yeşil!

Gerçek bitkilerin büyümesi genellikle haftalar alır, yapay bitkilerimiz ise Yapay Palmiye uygulamasına anlık ve kalıcı sonuçlar verir.

Yüksek Gerçeklik

Yüksek kaliteli yapay bitkiler kullanıyoruz. Böylece, gerçeğinden ayırt edilmesi güç bir görünüm ile Yapay Palmiye elde ediyoruz.

Personel Gerekmez

Yapay bitkilerin sulama, budama ve bakım gibi ihtiyaçları olmadığı için Yapay Palmiye için personel istihdam etmeye gerek yoktur.

Güncellenebilir

Dilediğinizde, yeniden tasarlanmış gibi görünmesi için Yapay Palmiye uygulamanıza ilerleyen zamanda yeni yapay bitkiler ilave edilebiliriz!

Ekonomiktir

Yapay bitkiler uzun vadede çok daha ekonomiktir. Müşterilerimizin çoğu canlı bitkilerden suni bitkilere geçiyor, Yapay Palmiye ile mekanlarının havasını değiştiriyorlar!

Daha Az Gürültü

Yapay bitkilerden oluşturulmuş tasarımlarla yapılan Yapay Palmiye, ortamın gürültü seviyesinde yalıtım sağladığı gibi sesin yankılanmasını da önler.

Soğuktan Etkilenmez

Yapay bitkiler, hava soğuk olsa bile canlı ve güzel görünmeye devam eder. Yapay Palmiye içindeki yapay bitkiler soğuktan etkilenmezler.

Cansu Yapay Çiçek ve Dekorasyon Ltd.Şti olarak Yapay Palmiye imalatı yapan, tasarım ve dekorasyon konusunda uzman firmayız. Yapay Palmiye Ağacı fiyatı, en ucuz Yapay Palmiye Ağacı, Yapay Palmiye Ağacı nasıl yapılır, Şoklanmış Palmiye Ağacı fiyatı, en ucuz Şoklanmış Palmiye Ağacı, Şoklanmış Palmiye Ağacı nasıl yapılır, Yapay Palmiye İmalatı fiyatı, en ucuz Yapay Palmiye İmalatı, Yapay Palmiye İmalatı nasıl yapılır, Şoklanmış Palmiye İmalatı fiyatı, en ucuz Şoklanmış Palmiye İmalatı, Şoklanmış Palmiye İmalatı nasıl yapılır, Yapay Palmiye Yaprağı fiyatı, en ucuz Yapay Palmiye Yaprağı, Yapay Palmiye Yaprağı nasıl yapılır, Şoklanmış Palmiye Yaprağı fiyatı, en ucuz Şoklanmış Palmiye Yaprağı, Şoklanmış Palmiye Yaprağı nasıl yapılır, Yapay Palmiye fiyatı, en ucuz Yapay Palmiye, Yapay Palmiye nasıl yapılır, Palmiye Ağacı fiyatı, en ucuz Palmiye Ağacı, Palmiye Ağacı nasıl yapılır, Palmiye Yaprağı fiyatı, en ucuz Palmiye Yaprağı, Palmiye Yaprağı nasıl yapılır, Dekoratif Palmiye Ağacı fiyatı, en ucuz Dekoratif Palmiye Ağacı, Dekoratif Palmiye Ağacı nasıl yapılır, Dekoratif Yapay Palmiye Ağacı fiyatı, en ucuz Dekoratif Yapay Palmiye Ağacı, Dekoratif Yapay Palmiye Ağacı nasıl yapılır, Şoklanmış Hurma Ağacı fiyatı, en ucuz Şoklanmış Hurma Ağacı, Şoklanmış Hurma Ağacı nasıl yapılır, Palmiye Kabuğu fiyatı, en ucuz Palmiye Kabuğu, Palmiye Kabuğu nasıl yapılır, Palmiye Lifi fiyatı, en ucuz Palmiye Lifi, Palmiye Lifi nasıl yapılır, Palm Tree fiyatı, en ucuz Palm Tree, Palm Tree nasıl yapılır, Palm Leaf fiyatı, en ucuz Palm Leaf, Palm Leaf nasıl yapılır, Preserved Palm fiyatı, en ucuz Preserved Palm, Preserved Palm nasıl yapılır, Preserved Palm Tree fiyatı, en ucuz Preserved Palm Tree, Preserved Palm Tree nasıl yapılır, Preserved Palm Leaf fiyatı, en ucuz Preserved Palm Leaf, Preserved Palm Leaf nasıl yapılır ve Yapay Palmiye gibi konularda bilgi almak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

Yapay Palmiye

Şimdi Arayın !

0(312) 350 85 80

Mekanınızın havasını değiştirelim!